Apie „CFlow“
Produktas

Dirbant savarankiškai, svarbu ne tik puikiai išmanyti savo amatą ar profesiją, bet ir skirti tinkamą dėmesį formalumams: tvarkyti sąskaitas, patogiai kaupti klientų informaciją, deklaruoti pajamas, apskaičiuoti ir laiku mokėti individualios veiklos mokesčius.

Nors dabar Lietuvoje jau daugiau nei 80 tūkst. asmenų vykdo individualią veiklą pagal pažymą, iki pat 2015 metų šalies rinkoje nebuvo jiems pritaikyto įrankio, suteikiančio galimybę išvengti rūpesčių dėl minėto „popierizmo“. „CFlow“ sėkmingai užpildė šią nišą ir kviečia nuolat augantį programos naudotojų ratą išbandyti elektroninės apskaitos privalumus.

Pavadinimas „CFlow“ – angliško žodžių junginio „Cash Flow“ trumpinys, reiškiantis pinigų srautą – atspindi ir produkto idėją: suteikti programos naudotojams patogią priemonę, skirtą efektyviau valdyti individualios veiklos pajamas, sąnaudas ir maksimaliai automatizuoti privalomus apskaitos procesus – pajamų ir išlaidų žurnalo pildymą, sąskaitų išrašinėjimą, mokesčių apmokėjimą, deklaravimą ir kt. Šitaip sutaupoma daugybė laiko, dirbant savarankiškai ir kuriant savo individualios veiklos modelį.

„CFlow“ įsteigta, gavus nuo 1990 metų sėkmingai veikiančio koncerno „Alga“ finansavimą. „Alga“ – pagrindinis „CFlow“ akcininkas – šiuo metu vienija net 12 skirtinga veikla Baltijos regione bei kitose Europos valstybėse užsiimančių įmonių. Remiantis ilgamete grupės strategija ir patirtimi, „CFlow“ taip pat orientuota į ilgalaikį ir kokybišką produkto kūrimą – kryptingą verslo plėtrą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Apie mus rašo: DELFI, „Verslo žinios“, euroblogas.lt, „Versli mama“, 15min.lt


Duomenų saugumas ir privatumas
Logo list

Kontaktai

UAB „CFlow“
Įmonės kodas: 303105415
Adresas: Gamyklų g. 4, Marijampolė, Lietuvos Respublika
El. Paštas: info@cflow.lt

Banko rekvizitai

AB DNB bankas
A. s. LT794 0100 5100 3447 712

Jau turite individualios veiklos pažymą?
Užsisakykite „CFlow“ dabar ir 50 dienų buhalterinės apskaitos sistema
naudokitės nemokamai.
Išmėginkite dabar!
App